Informacje o kamerach Ezviz

Od pewnego czasu na rynku urządzeń do monitoringu istnieje oferta wysokiej jakości kamer EZVIZ, które mogą być wykorzystywane zarówno do użytku prywatnego (domy, mieszkania, posesje, działki) jak również w instytucjach, obiektach usługowych, firmach prywatnych i państwowych. Prosta konstrukcja, nieskomplikowana konfiguracja, łatwy montaż – wszystko to przemawia za tym, że kamery EZVIZ, doskonale spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie zostały zastosowane. 

Warto również zauważyć, że kamery EZVIZ możemy nabyć jako kamery CCTV, kamery IP, inteligentne wizjery do drzwi z kamerą wideo. 

Parametry kamer EZVIZ

W wielu przypadkach tak zwane “rozsądne ceny” to rozstanie z jakością. W przypadku kamer EZVIZ jest inaczej. To urządzenie znajdujące się w zasięgu szerokiego wachlarza klientów zapewnia wysoką jakość obrazu oraz szereg użytecznych funkcji, a nasze portfele wciąż nie świecą pustkami. Kamery EZVIZ to nowoczesny sprzęt do monitoringu wyposażony w takie dodatkowe rozwiązania jak np. filtr podczerwieni oraz diody doświetlające, które zadbają o to, aby obraz w nocy zachował dobrą jakość i pozwalał widzieć jak najwięcej. Bardzo ważne jest, żeby widzieć, co dzieje się nie tylko po naszym nosem, ale również w oddali i w razie czego móc błyskawicznie zareagować. Kamery EZVIZ gwarantują nam widoczność nawet do 30 metrów. Jednocześnie obraz pozostaje wciąż ostry i pełen detali. Kamery EZVIZ to również możliwość powiększania obrazu przy zachowaniu jego jakości. 

Czy musisz pomnożyć swoje wydatki kupując interkom, albo nianię jeśli właśnie przyszło na świat twoje dziecko? Dobre pytanie. Odpowiedź brzmi. Nie musisz. Kamery EZVIZ dzięki dwustronnemu przesyłowi dźwięku doskonale spisują się zarówno w roli pierwszego jak i drugiego urządzenia. Odtąd możesz być spokojny o swoją pociechę. Funkcja niani doskonale sprawdza się też jako narzędzie nadzoru twojego psa lub kota. Co więcej. Za pośrednictwem kamery EZVIZ możesz wydawać swoim pupilom polecenia, kiedy dokazują w czasie twojej nieobecności. Odtąd nikt nie będzie wylegiwał się w twoim nowym fotelu, na który wydałeś pół pensji. 

Kamer EZVIZ to także komfort i wygoda. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne masz możliwość kontrolować i sterować urządzeniami z poziomy swojego smartfona lub tabletu. Możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie. Kamery EZVIZ zapewniają również możliwość rejestracji obrazu na karcie SD lub jeśli wykupisz dostęp, obraz może być zapisywany w chmurze. 

Kamery EZVIZ – rodzaje

Kamery EZVIZ jak większość kamer na rynku mogą być używane w różnych warunkach. Dotyczy to sytuacji, kiedy wykorzystujemy kamery EZVIZ wewnątrz (mieszkanie, dom) lub na zewnątrz (parking, teren posesji). W zależności od tego producent skonstruował je według tej linii podziału. Kamery EZVIZ wewnętrzne zostały więc zaprojektowane jako eleganckie urządzenia o uniwersalnym designie, dzięki czemu kamery EZVIZ potrafią wkomponować się w niemal każde wnętrze i stanowią interesujący element jego wystroju. Zostały także wyposażone w optykę, która pozwala na przesył obrazu o szerokim kącie widzenia, co daje możliwość wykorzystywania kamer EZVIZ nawet w niewielkich pomieszczeniach. 

Jeżeli chcesz skorzystać z kamer EZVIZ na zewnątrz swojego domu, parkingu firmowym lub należącym do wspólnoty mieszkaniowej, sięgnij po kamery EZVIZ przeznaczone do użytku zewnętrznego. W tym wypadku producent zaprojektował urządzenia tak, aby odpowiednio reagowały na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, czy wysokie temperatury, ale również na wilgotność, stopień zapylenia czy siłę wiatru. Wybierając kamery EZVIZ możesz być pewien, że nie zawiodą cię w żadnych warunkach. Poza tym kamery EZVIZ przeznaczone do stosowania na zewnątrz do wciąż dobrze wyglądające urządzenia elektroniczne, które z dumą możesz umieścić na terenie, który zamierzasz monitorować. 

Kamery EZVIZ – konfiguracja i montaż

Wielu użytkowników obawia się zakupu sprzętu, którego później nie będą potrafili odpowiednio zainstalować i skonfigurować. W przypadku kamer EZVIZ to obawa nieuzasadniona. Zarówno montaż kamery EZVIZ jak i konfiguracja sprzętu nie przekraczają możliwości każdego użytkownika. 

W opakowaniu kamery znajduje się czytelna i prosta instrukcja montażu. Są tam również szablony do nawiertów (jeśli ich wykonanie jest konieczne) co wyklucza możliwość wykonywania pomiarów oraz popełnienia jakiegokolwiek błędu w ich sporządzeniu. Kamery EZVIZ przeznaczone do użytku wewnętrznego w większości przypadków nie wymagają montażu polegającego na przytwierdzaniu ich na stałe, do ścian i sufitów. Równie dobrze możesz postawić je na komodzie lub szafce nocnej. Ważne żeby dysponowały odpowiednim polem widzenia. 

Konfiguracja kamery EZVIZ jest prosta dzięki temu, że większość z nich działa w oparciu o moduł WiFi, w tym wypadku wystarczy, że twoja kamera połączy się z siecią. Dalszy przebieg konfiguracji jest intuicyjny. 

W przypadku kiedy kamery zewnętrzne wymagałyby montażu, Eltrox oferuje usługę COMPLEX gwarantującą montaż przez wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów. Usługa obejmuje również opiekę posprzedażową.