Informacje o marce HIKVISION

Marka HIKVISION powstałą w roku 2001. Od tego czasu rozwija się niezwykle dynamicznie. W chwili obecnej zajmuje pozycję lidera na rynku monitoringu będąc największym dostawcą systemów CCTV. Kamery HIKVISION dostępne są w wersjach analogowych oraz IT. Makrka HIKVISION to najnowsze rozwiązania, najnowocześniejsze technologie o różnym stopniu zaawansowania. Siedzibą marki jest chińskie miasto Hangzhou, a jej oddziały rozsiane są po całym świecie (Włochy, USA, Holandia, Wielka Brytania, Kanada, Singapur, Dubaj, Brazylia)

Przeznaczenie i funkcje kamer HIKVISION

Kamery HIKVISION znajdują zastosowanie w domowych systemach monitoringu oraz w większych systemach używanych w biznesie.HIKVISION daje gwarancję doskonałej jakości obrazu dzięki zastosowanym w kamerach podzespołom. Ogromne znaczenie dla funkcjonalności kamer HIKVISION ma wyposażenie ich w następujące funkcje: system detekcji ruchu, ROI (pozwala uzyskiwać bardzo wysoką jakość obrazu w wybranym przez użytkownika fragmencie kadru), WDR (umożliwia uzyskanie równomiernej jasności obrazu w każdej części kadru), tryb korytarzow (wykorzystuje piksele obrazu w optymalnym zakresie) oraz ANR będący trybem awaryjnego zapisu obrazu na kartę microSD.

HIKVISION produkuje swoje kamery z myślą o ich działaniu w tyrbie analogowym oraz jako kamery IP. 

  • Kamera HIKVISION IP to obraz w bardzo dobrej jakości, któremu towarzyszy możliwość zdalnego sterowania kamerą z poziomu aplikacji na smartfonie. 
  • Kamera HIKVISION iVMS to doskonały obraz połączony z szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. Kamery te są kompatybilne z systemem Windows, MacOS, Android, iOS, czy Windows Phine. Konfiguracja oprogramowania jest bardzo prosta. 

Kamery HIKVISON – oferta Eltrox

Kamery HIKVISION to przede wszystkim pozytywne opinie klientów. Korzystają z nich osoby prywatne, firmy oraz instytucje. HIKVISION przeznacza swoje kamery do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Kamery HIKVISION bardzo dobrze radzą sobie w warunkach pracy online. 

Oferta kamer HIKVISION obejmuje:

  • kamery IP
  • kamery HD-TVI
  • kamery kopułkowe
  • kamery wielosystemowe (4×1)

Kamery HIKVISION – praktyczne zastosowanie

Z uwagi na swoje parametry gwarantujące redukcję szumów i zakłóceń oraz obraz w najwyższej rozdzielczości kamery HIKVISION wykorzystywane są w celu zapewnienia bezpieczeństwa w systemach monitoringu miejskiego, w obiektach handlowych, placówkach usługowych, w przemyśle, w przychodniach i szpitalach, w transporcie, podczas imprez masowych oraz w obiektach mieszkalnych i innych. 

Kamery HIKVISION posiadają również tę zaletę, że ich producent jest autentycznym wytwórcą tych urządzeń. Kamery spełniają więc rygorystyczne normy ponieważ ich producent bezpośrednio nadzoruje ich jakość.