KAMERA IP IMOU BULLET 2C 4MP IPC-F42P-D

Kamery IMOU zostały zaprojektowane jako proste w obsłudze, dające obraz dobrej jakości, urządzenia, które stanowią doskonałe i niezawodne rozwiązanie potrafiące sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika. Dzięki swojej konstrukcji i posiadanym właściwościom kamery IMOU zapewnią bezpieczeństwo na terenie twojej posesji, w twoim mieszkaniu lub w twojej firmie.

Rynek kamer IMOU – oferta

Kamer IMOU zostały zaprojektowane w taki sposób aby stanowiły odpowiednią ofertę zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorców, właścicieli firm, instytucji. Specyfika rynku wymusza na producentach sprzętu do monitoringu sprostanie oczekiwaniom wielu sektorów rynku. Kamery IMOU są doskonałym tego przykładem. Kamery IMOU można instalować i korzystać z nich w domu, biurze, mieszkaniu, w instytucjach i szkołach. W zależności od tego gdzie znajdą zastosowanie wykorzystywały będą różne posiadane przez siebie funkcje. Dla użytkowników, którzy dotąd nie mieli wiele wspólnego ze sprzętem do monitoringu producent oferuje możliwość zakupu zestawów kamer IMOU. Zestawy mogą być wyposażone zarówno w kamery CCTV jak i te, które wykorzystują moduł Wi Fi. 

Kamety IMOU – parametry

Różnica w parametrach posiadanych przez kamery IMOU uwarunkowana jest m.in. tym, czy kamery będą wykorzystywane wewnątrz, czy na zewnątrz budynków. Kamery przeznaczone do użytku zewnętrznego zostały odpowiednio do tego przystosowane. Wykonano je z materiałów zapewniających ochronę kamer IMOU przed słońcem, deszczem czy niską temperaturą. Kamery IMOU wewnętrzne zostały wykonane z materiałów komponujących się w nowoczesnym wnętrzem. Posiadają też optykę pozwalającą na ich zastosowanie w niewielkich przestrzeniach. 

Ważnym dla użytkowników parametrem kamer IMOU jest filtr podczerwieni, ICR oraz diody doświetlające, w które może być wyposażona kamera. To rozwiązanie pozwala monitorować teren w promieniu do 30 metrów po zapadnięciu zmroku. Daje także możliwości obserwowania zwierząt domowych pozostawionych bez opierki. Kamery IMOU to sprzęt świetnie sprawdzający się w funkcji niani. 

Dwukierunkowy przesył dźwięku daje możliwość wykorzystania kamery IMOU do wydawania zdalnie na odległość poleceń zwierzętom domowym, które pod naszą nieobecność wylegują się na naszym ulubionym fotelu lub kanapie. Możemy mieć także pewność, że nas głoś usłyszy nasze dziecko znajdujące się w innym pomieszczeniu. Kamerą IMOU można również sterować z poziomu aplikacji, którą instaluje się na telefonie. Przewidziano również możliwość łączenia się kamery z chmurą. 

Konfiguracja i montaż kamery IMOU

Kamery IMOU współpracują z aplikacją mobilną dzięki czemu konfiguracja kamery jest bardzo prosta i intuicyjna. Moduł Wi-Fi umożliwia bezproblemowe i sprawne podłączenie kamery do sieci w twoim domu, mieszkaniu, firmie, wystarczy jedynie wpisać swój e-mail, a później hasło do domowego WiFi.

Warto wspomnieć na koniec, że montaż kamery IMOU jest prosty i nie wymaga udziału ekipy montażowej. Wszystkie niezbędne dla dokonania montażu elementy zostały umieszczone w opakowaniu.