Wyłącznik światła TUYA

Inteligentyny dom (Smart Home) to wiele poszczególnych elementów składających się na jeden system. Każdy z poszczególnych elementów pełni określoną funkcję, a podstawowym zadaniem, które ma spełnić jest zwiększenie komfortu użytkownika. Wyłącznik światła TUYA to jeden z elementów systemu smart home. Wyłączniki światła mają zapewnić możliwość zdalnego sterowania oświetleniem w twoim domu i mieszkaniu. Występują w różnych wersjach. Podobnie jest z wyłącznikami światła TUYA, które oferowane są przez producenta w wersji pojedynczej i podwójnej. 

Wyłącznik światła WiFi TUYA Smart – pojedynczy

Wyłącznik światła TUYA to nowoczesne urządzenie, które współpracuje bezprzewodowo z innymi sensorami i elementami w środowisku tzw. “chmury”.

Budowa pojedynczego wyłącznika światła TUYA

Wyłącznik światła TUYA zbudowany jest z hartowanego szkła, co przesądza o jego trwałości i odporności na uszkodzenia. Wyłącznik może być uruchamiany i wyłączany dotykiem niezależnie dla każdej sekcji. Ponadto zarządzanie zdalne sterownikiem odbywa się za pomocą aplikacji na smartfonie, która jest bezpłatna i można ściągnąć ją bez problemu ze strony producenta lub sprzedawcy. Aplikacja obsługująca wyłącznik światła TUYA jest kompatybilna z systemem Android i iOS. Instalacja jest łatwa, a obsługa intuicyjna.

Sterowanie wyłącznikiem światła TUYA

Wyłącznik światła TUYA sterowany jest głosem. Jest to możliwe po uprzednim sparowaniu go z dedykowaną aplikacja. W takim wypadku z dowolnego miejsce w domu, wypowiadając odpowiednią komendę będziesz mógł sterować oświetleniem. Dodatkowo dzięki aplikacji możesz korzystać z wyłącznika światła TUYA z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli chcesz korzystać z wyłącznika światła TUYA w sposób “tradycyjny” urządzenie daje możliwość włączania i wyłączania go manualnie przyciskiem. Ponadto wyłącznik światła TUYA wyposażony jest w TIMER, który pozwala ustawić czas wyłączenia oraz STOPER, dający z kolei możliwość zaplanowania tygodniowej automatyki w trybie włącz/wyłącz. Obsługę głosową urządzenia zapewnia Google Asistant lub Alexa.

Wyłącznik światła WiFI TUYA Smart – podwójny

Wyłącznik światła WiFi TUYA Smart – podwójny możesz również sterować zdalnie gdziekolwiek się znajdujesz. Konieczne jest wyłącznie połączenie go z aplikacją, która jest darmowa i kompatybilna z systemami Android i iOS. Urządzenie możesz włączać manualnie lub ustawić za pośrednictwem aplikacji harmonogram dla włącznika światła TUYA, który zaplanuje szczegółowo godziny uruchamiania i gaszenia oświetlenia. Ponadto włącznikiem światła możesz sterować poprzez panel dotykowy na obudowie. Przyciski zostały estetycznie wykonane i umieszczone na szklanej powierzchni. Są podświetlane w zależności od stanu aktywności. Wyłącznik światła TUYA działa poprawnie jeśli zapewniono mu zasilanie wyłączników.